با سلام و احترام

پرداخت هزینه سالانه  بابت پشتیبانی

به منظور استفاده از خدمات پشتیبانی و بروزرسانی به موقع نرم افزار و سایت لازم است تا سالانه مبلغی بابت این هزینه ها تامین گردد. در صورتیکه طی یکسال گذشته هزینه بروزرسانی پرداخت نفرمودید لطفا مبلغ  75 هزار تومان به کارت یا حساب با مشخصات زیر واریز و تصویر فیش یا تاییدیه واریز را به واتساپ بنده ارسال بفرمایید.

شماره کارت :   6104.3377.7000.3992

شماره حساب :  42 / 14055244  نزد بانک ملت

به نام : انجمن علمی فیزیوتراپی ایران

 

 با توجه به لطف عزیزان فیزیوتراپ و پرداخت به موقع هزینه پشتیبانی سالانه، در نسخه جدی کد دهی مجدد انجام نمیگیرد.

لطفا در صورت عدم پرداخت هزینه اعلام شده توقع پشتیبانی و پاسخگویی نداشته باشید.

 

اعمال تعرفه های بیمه سلامت و نیروهای مسلح و دانلود نسخه جدید

برای اعمال تعرفه های جدید لازم است تا نرم افزار هیراد شما به نسخه 5.2 بروزرسانی شود.

تغییرات :  رفع مشکل بیمه کمیته امداد در بیمه سلامت - رفع مشکل دوبل شدن تعرفه لیزر در سی دی، تگ MC برای کد نظام پزشکی بیمه نیروها مسلح و .... )

توجه داشته باشید در قسمت ثبت اطلاعات ثابت - شناسنامه برنامه - گزینه شماره نظام پزشکی مسئول فنی باید وارد شود ( مثلا ف-3223)

 توجه داشته باشید :

1 - قبل از بروزرسانی از منوی تغییرات و پشتیبانی - تهیه نسخه پشتیبان را انتخاب نموده و از اطلاعات برنامه بکاپ ( پشتیبان) تهیه نمایید.

2 - از وضعیت پرداخت هزینه پشتیبانی و ارسال فیش واریزی مطمئن شوید ( در صورتیکه در یکسال گذشته پرداختی نداشته اید) جهت اطلاع از وضعیت پرداخت پیام بدهید. ( به مشکلات عزیزانی که هزینه پرداخت نکرده اند رسیدگی نخواهد شد)

3 - پس از بروزرسانی لطفا از منوی تغییرات و پشتیبانی بالای صفحه گزینه " بروزرسانی تعرفه های سال 99" را انتخاب کنید و پس از تعیین درجه مطب دکمه اجرا را بزنید . در صورت سبز شدن عنوان بیمه ها تعرفه ها به درستی تغییر داده شد.

4- نکته قابل توجه :  لطفا در صورت هرگونه مغایرت یا خطا فورا از مورد مشاهده شده عکس تهیه نموده  و در واتساپ برای بنده ارسال بفرمایید.   شماره واتساپ 09111530489

دانلود نسخه 5.2 - آپدیت 1399/9/9